Dzisiaj mamy: Czwartek 14.12.2017

Załóż szpilki, wsiądź na rower

Tu obowiązywać będą stroje prawie-wieczorowe, czyli panie w szpilkach, panowie w marynarkach... Tak nie da się jeździć na rowerze? Da się! Pokażemy to 8 maja w czasie V Kongresu „Obywatel Senior” w Parku Śląskim w Chorzowie. Udowodnimy, że rowerzysta to nie tylko sportowiec.

W pierwszy kongresowy dzień przyłączymy się do akcji Cycle Chic, czyli pokażemy w Parku Śląskim rowerową elegancję. Wylansujemy miejski styl, modę ulicy, kulturę rowerową Kopenhagi, Paryża, Londynu czy Berlina. Absolutnie zakazane u nas będą „ubrania rowerowe”, czyli „oddychające” koszulki, „rajtuzy z pampersem” i buty połączone z pedałami za pomocą zatrzasków. My proponujemy strój na randkę (również w wieku 60+), wyjście do teatru, kina czy pubu. Bo my jeździmy na rowerze na co dzień, a nie ograniczamy się do uprawiania sportów rowerowych. Przełamujemy stereotyp rowerzysty-sportowca!

W niedzielę 8 maja o godz. 13 zapraszamy wszystkich lubiących dobrą zabawę i kochających rowery do Parku Śląskiego! Zbieramy się pod Żyrafą, a stamtąd przejazd w pięknych okolicznościach przyrody. I pamiętajcie: panie w kapeluszach pełnych kwiatów, panowie w marynarkach i pod krawatem.

na gĂłrÄ~Y strony wstecz
Copyright © 1995-2011 Park Śląski